hamburger icon
mobile phone icon
mail phone icon
close menu icon

Zofia Urzędowska - Adwokat, LL.M.

image

Związana z kancelarią od stycznia 2020 roku. Wcześniej doświadczenie zdobywała we wrocławskich kancelariach prawnych.

Ukończyła studia prawa na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii we Wrocławiu, a także dwuletnią Szkołę Prawa Niemieckiego przy Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego powstałą we współpracy z Wydziałem Prawa Uniwersytetu Humboldtów w Berlinie. Jest ponadto absolwentką studiów Legum Master na Uniwersytecie Fryderyka Wilhelma ze specjalizacją w zakresie niemieckiego prawa zobowiązań i prawa pracy. Ukończyła podyplomowe studia w dziedzinie polskiego prawa podatkowego.

Wpisana na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Warszawie.

W kancelarii odpowiada za doradztwo polskim i zagranicznym podmiotom w zakresie prawa gospodarczego, cywilnego, a także w zakresie postępowania cywilnego i zagadnień związanych z obsługą przedsiębiorstw działających w Polsce i w Niemczech. Prowadzi bieżącą obsługę spółek z kapitałem zagranicznym. Prowadzi także spory sądowe, w szczególności związane z obsługą podmiotów niemieckojęzycznych.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda