hamburger icon
mobile phone icon
mail phone icon
close menu icon

O NAS

Kancelaria adwokacka dr Jacek Franek specjalizuje się w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw zainteresowanych rynkiem niemieckim - wejściem na ten rynek lub windykacją należności od niemieckich kontrahentów. 

Kancelaria świadczy także pomoc w wielu dziedzinach prawa regulujących życie prywatne. W tym zakresie Kancelaria specjalizuje się w sprawach polsko-niemieckich i obsłudze prawnej na terenie Niemiec, między innymi w aspektach dotyczących spadku, nieruchomości, prawa pracy czy wypadków komunikacyjnych (samochodowych).

Kancelaria posiada swoje biuro zarówno w Polsce jak i Niemczech. Obsługa dokonywana jest przede wszystkim na miejscu w Warszawie, natomiast przez niemieckie biuro kancelarii dokonywane są tylko te czynności, których nie da się wykonać w Polsce, np. występowanie przed sądem lub załatwianie spraw przed organami administracji państwowej. Bezpośrednim „opiekunem” Klienta pozostaje zawsze polskojęzyczny prawnik, do którego Klient może zwrócić się w każdej chwili na miejscu w Warszawie.

Rozwiązania tworzone dla Państwa uwzględniają zarówno polski jak i niemiecki system prawny. Jeśli konieczne są umowy, tworzone są one w dwóch językach. Reprezentuję Klientów przed wszystkimi sądami na terenie Niemiec oraz Polski.

Moją dewizą jest osobiste prowadzenie Państwa spraw!

 

 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda