hamburger icon
mobile phone icon
mail phone icon
close menu icon

Michał Koloch - Radca prawny, LL.M.

image

Ukończył studia magisterskie na kierunkach prawo i politologia na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. W trakcie studiów odbył również semestr na Westfalskim Uniwersytecie w Münster w ramach programu Erasmus. W 2016 roku ukończył studia dla prawników zagranicznych na Uniwersytecie Jana Gutenberga w Moguncji, uzyskując tytuł magistra prawa niemieckiego (LL.M.). Jest ponadto absolwentem Szkoły Prawa Niemieckiego, organizowanej przez Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, Uniwersytet Gutenberga w Moguncji i Uniwersytet Karola Ruprechta w Heidelbergu.

Od 2012 do 2014 roku odbywał aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach. W 2015 roku został wpisany na listę radców prawnych.

Od 2011 roku zdobywa doświadczenie w kancelariach w Katowicach, Moguncji oraz Warszawie. Z kancelarią adwokacką adwokata dr Jacka Franka związany jest od 2018 roku.

Posługuje się językiem polskim, niemieckim i angielskim.

Prywatnie pasjonuje się literaturą.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda