Transgraniczne spółki (Polska - Niemcy)

Transgraniczne polsko-niemieckie sprawy korporacyjne wymagają wiedzy z zakresu prawa obydwu państw, tzn. prawa polskiego i prawa niemieckiego.

W tym zakresie służymy pomocą. Przeprowadzamy tego typu sprawy na terenie całych Niemiec. Reprezentujemy przed wszystkimi sądami rejestrowymi w Niemczech i w Polsce. Prowadzimy zarówno obsługę spółek założonych w Niemczech, jak i tych założonych w Polsce. Mamy duże doświadczenie w zakresie polsko-niemieckich spraw korporacyjnych. Ustalamy najpierw odpowiednią strategię postępowania, a potem ją realizujemy. Posiadamy dogłębną znajomość niemieckich spraw korporacyjnych. Uwzględniamy polską specyfikę i polskie potrzeby, a przy tym zarówno polskie jak i niemieckie regulacje prawne, a także prawo europejskie. Znamy wszystkie problemy, z którymi spotyka się polski przedsiębiorca lub obywatel w Niemczech. Jesteśmy specjalistami do polsko-niemieckiego obrotu prawnego.

Jeśli potrzebujecie Państwo prawnika, który poprowadzi waszą sprawę dotycząca prawa spółek w Niemczech, proszę zadzwonić lub wysłać maila:

Adwokat w Niemczech Dr Jacek Franek
Specjalista do spraw polsko-niemieckich
e-mail: jacek-franek@jacek-franek.com
tel. 22 622 95 96
faks 22 622 12 85

sekretariat@jacek-franek.com
jacek-franek@jacek-franek.com
+48 22 622 95 96
+48 22 622 12 85
© 2016 Adwokat na Niemcy
Dr Jacek Franek