Oferta

Kancelaria adwokacka dr Jacek Franek specjalizuje się w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw zainteresowanych rynkiem niemieckim - wejściem na ten rynek lub windykacją należności od niemieckich kontrahentów. Kancelaria posiada swoje biuro zarówno w Polsce jak i Niemczech.

Obsługa dokonywana jest przede wszystkim na miejscu w Warszawie, natomiast przez niemieckie biuro kancelarii dokonywane są tylko te czynności, których nie da się wykonać w Polsce, np. występowanie przed sądem lub załatwianie spraw przed organami administracji państwowej. Bezpośrednim „opiekunem” Klienta pozostaje zawsze polskojęzyczny prawnik, do którego Klient może zwrócić się w każdej chwili na miejscu w Warszawie.

Rozwiązania tworzone dla Państwa uwzględniają zarówno polski jak i niemiecki system prawny. Jeśli konieczne są umowy, tworzone są one w dwóch językach. Reprezentuję przed wszystkimi sądami na terenie całych Niemiec oraz całej Polski.

Kancelaria dr Jacek Franek świadczy także pomoc w wielu dziedzinach prawa regulujących życie prywatne. Także w tym zakresie Kancelaria dr Jacek Franek specjalizuje się w sprawach polsko-niemieckich i obsługą prawną na terenie Niemiec, między innymi przy wypadkach komunikacyjnych (samochodowych) na terenie Niemiec.

Moją dewizą jest osobiste prowadzenie Państwa spraw!

sekretariat@jacek-franek.com
jacek-franek@jacek-franek.com
+48 22 622 95 96
+48 22 622 12 85
© 2016 Adwokat na Niemcy
Dr Jacek Franek